top of page

Krst knihy Keď ochorela JAR

Už o pár týždňov spolu pokrstíme novú knihu - voľné pokračovanie Slovenskej balady - Keď ochorela JAR.


Pozvaní ste všetci

Ak by ste sa chceli zúčastniť krstu, vychutnať si slávnostnú atmosféru, zaujímavý program a príjemný večer s mojimi hosťami a priateľmi, ste vítaní.


Počas krstu si budete môcť zakúpiť ktorúkoľvek z mojich kníh, ak si to budete priať, dostanete do nich aj podpis a venovanie, môžeme sa spolu porozprávať alebo odfotiť, stretnete zaujímavých ľudí a verím, že budete mať krásne spomienky na celý večer.


Musíte byť na zozname

Ak by ste sa rozhodli prísť, je potrebné:

  1. napísať mail na info@stelagabriel.sk s predmetom správy: KRST KNIHY KEĎ OCHORELA JAR

  2. do mailu, prosím, napíšte, koľko osôb nahlasujete

  3. vaše meno s uvedeným počtom ľudí bude na zozname hostí pri vstupe v deň konania krstu

  4. v mojej odpovedi (odpisujem najneskôr do troch dní), ktorá bude zároveň potvrdením, Vám zašlem aj presnú adresu, kde sa bude krst konať.


Vytvorenie zoznamu je nutné z dôvodu kapacity daného priestoru. Každý, kto sa dopredu nahlási, bude mať istotu, že sa k nám zmestí. Budete informovaní spätným mailom.


Aká bude organizácia?

Keďže pozývam mojich blízkych priateľov a rodinu, budú pre nich vyhradené stoly, ktoré budú označené a rezervované. Bude tam však dosť miesta, ktoré bude k dispozícii vám, mojim čitateľom, na ktorých sa nesmierne teším.


Robím všetko preto, aby bol váš zážitok z celého večera, ale aj pripravovaného programu čo najlepší. Napriek tomu asi bude platiť, že kto skôr príde, ten bude mať najväčšiu možnosť vyberať si lepšie miesta.


Už od samého začiatku si budete môcť zakúpiť knižky, ktoré vám veľmi rada podpíšem, ale až po skončení oficiálneho programu. Po ňom bude priestor na spoločnú fotku a možno krátky rozhovor. :)


Počas krstu môžete smelo využívať služby reštaurácie, v ktorej naozaj skvelo varia, prosím pred vaším odchodom však nezabudnite vyrovnať svoj účet! Ďakujem vám. :)


Kedy treba prísť?

Priestor bude otvorený minimálne hodinu pred začiatkom krstu, teda od 15:30. Pri príchode vás uvedú hostesky, ktoré vám budú k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok.


Počas trvania oficiálneho programu bude priestor uzavretý, aby ste neboli ničím a nikým rušení a mohli si vychutnať pestrý program. Po jeho ukončení už bude priestor reštaurácie otvorený bez obmedzení pre každého aj bez predchádzajúceho nahlásenia mailom. Teda pre tých, ktorí by si len chceli prísť zakúpiť knižku a zoznámiť sa. :)


Na všetkých sa teším! Stela

コメント


bottom of page