top of page

Toto je ideálny a univerzálny darček... pre každého.

Začiatkom decembra vyjde moja ďalšia básnická zbierka, ktorá bude naozaj výnimočná! Výnimočná svojím názvom, svojím obsahom aj odkazom, ktorý v sebe nesie. Okrem toho prvých 150 kusov bude tvoriť limitovanú edíciu s venovaním a špeciálnym darčekom odo mňa – malým talizmanom.

Názov knihy

Kniha sa volá Prajem Ti zo srdca a má aj malý dodatok ...ešte veľa rán. Tento názov v sebe nesie veľké posolstvo. Čo napadlo vám ako prvé pri slove rán? Boli to rána alebo rany? A presne o tom to je... Ja som do tohto názvu schovala aj jedno aj druhé, lebo si myslím, že všetci si zaslúžime v živote aj to dobré, krásne, nežné, radostné a veselé = tie slnečné voňavé rána, ale potrebujeme aj tie skúšky, poučenia, trápenia, a to sú tie naše boľavé rany a jazvy, ktoré nám po nich ostávajú.


Podľa tejto myšlienky je úplný začiatok knihy venovaný v podstate dvom predslovom. Ak knihu niekomu venujete a on si prečíta jej názov, až v predslove zistí, o čo vlastne ide... že mu prajete aj rána, ale aj rany, ale samozrejme v tom dobrom slova zmysle.

Po predslovoch nasledujú básne, ktoré vás prevedú tými najdôležitejšími a najúprimnejšími prianiami, ktoré by ste určite aj Vy zapriali svojim najbližším.


Pre koho a ako je písaná

Ďalšou výnimočnosťou knihy je to, že je to absolútne univerzálny darček pre kohokoľvek. Hoci ja, ktorá som knihu písala, som žena, v celej knihe to nie je poznať- v slovesách, zámenách... preto aj keď knihu venuje muž, pri čítaní bude mať obdarovaný pocit, že je to naozaj od neho. A platí to aj opačne, teda v texte nikde nie je nič, čo by naznačovalo, že je kniha písaná pre ženy alebo pre mužov. Žiadne vedela si, zistil si, prekonala si... Všetko je úplne neutrálne práve preto, že viem, že ešte veľa rán chceme venovať aj mamám, aj otcom, aj sestrám, aj bratom, priateľom aj priateľkám... Dala som si záležať, aby bol tento darček naozaj vhodný každému. 😊Komu ju môžete venovať

Práve preto je kniha ako darček vhodná naozaj každému, som o tom presvedčená. Ja viem, že asi väčšie percento kníh skončí v ženských rukách – v rukách vašich mám, sestier, najlepších priateliek, kolegýň, frajeriek... ale rozhodne si takéto vianočno-novoročné prianie zaslúžia aj muži. Nebojte sa im dať básne od srdca.


Ale pozor!!! Ďalším špecifikom tejto knihy je to, že som ju písala aj ako môj darček pre vás! Vo venovaní je napísané Táto kniha je venovaná Tebe! A teda ktokoľvek, kto knihu kúpi PRE SEBA, chcem, aby ste vedeli, že som ju písala pre vás!


A ešte jeden darček!

Rozhodla som sa, že prvých 150 kníh, pôjde rovnako ako Slovenská balada ako limitovaná edícia – ak sa rozhodnete podporiť moju tvorbu – dostanete ku knihe ešte jeden špeciálny darček – talizman odo mňa. (Viac informácií vo videu) A talizman môžete zabezpečiť aj pre niekoho ďalšieho, lebo koľko kníh si objednáte, toľko talizmanov k nim pribalím.


Ako si ju objednať


Prvých 150 kníh sa bude dať objednať rovnako ako prvé vydanie Slovenskej balady.


1. Ak sa rozhodnete na vydanie knihy a moju tvorbu prispieť, ide o DAR.


2. Ak sa rozhodnete prispieť sumou 13 Eur, ako poďakovanie odo mňa Vám po vydaní pošlem poštou knihu Prajem Ti zo srdca ...ešte veľa rán! s podpisom aj s venovaním. (Ak si želáte viac kusov: 2ks 23, 3ks 33, 4ks 43, 5ks 50, 6ks 60... 5 a viac kusov bez poštovného. :)) Ku každej knihe bude pribalený aj malý darček – prívesok/talizman.


3. Do poznámky pre prijímateľa napíšte PT DAR + Vašu adresu + mailový kontakt.


4. Vaše finančné dary môžete posielať na účet: SK62 0900 0000 0002 0208 3158.


5. V prípade, že by ste mali záujem o väčší počet knižiek, prosím, kontaktujte ma mailom na info@stelagabriel.sk .


Po vypredaní limitovanej edície, bude kniha dostupná v e-shope, už bez talizmanu, podpis a venovanie sú možné na požiadanie. 😊


Comments


bottom of page