top of page

Nová kniha: Tri bodky...

S prvým výročím pravidelného posielania mojich nedeľných listov vychádza ich limitovaná knižná edícia!

Nová kniha Tri bodky... nesie podtitul: Kniha, ktorú dopíšete sami a jej venovanie znie: Všetkým tým, ktorí sa stále snažia zmeniť svet... A to som aj ja.


Pred rokom som sa rozhodla nájsť si vlastný spôsob ako zmením svet, v ktorom si ľudia siahajú na životy čím ďalej, tým častejšie.

O čom kniha je


Sú to skúsenosti, sú to možnosti, sú to myšlienky... sú to otázky aj odpovede.


Toto je kniha o tom, že slová nie sú len slová, že zázraky existujú a náhody nie. Kniha o tom, že je vo vašej moci všetko si pokaziť, ale aj o tom, že zrekonštruovať sa dá celý život, nielen staré jadro.

Kniha Tri bodky... vám nastaví zrkadlo a ukáže tú vašu časomieru, ktorá neľútostne beží. Myslíte si, že máte čas? Už neodkladajte váš život na neskôr...


V knihe nájdete viac ako 40 z listov, ktoré som počas celého roku posielala v rámci projektu Menej ako 500 slov. Každý z nich má jednu konkrétnu myšlienku a odkaz, ktorý možno budete a možno nebudete vedieť rozlúštiť.
Pre koho je kniha písaná

Je pre všetkých...

Pre všetkých, ktorí chcú žiť, ale majú niekedy strach.

Je pre tých, ktorí hľadajú zmysel...

Je pre každého, kto sa rád zamýšľa nad bežnými maličkosťami a nedajú mu spávať ani tie najťažšie psychologické a filozofické otázky života...

Je pre tých, ktorí hľadajú povzbudenie, motiváciu a uistenie, že idú správnym smerom.

Je pre tých, ktorí chcú zmeniť svet a začínajú tým svojím...


V čom je kniha výnimočná


Nie je to len kniha. Ak budete chcieť, bude to aj váš diár, album a denník vďačnosti.

Niekoľko kapitol je doplnených „cvičeniami“, ktoré vám prinesú novú perspektívu, ktoré vás prenesú do momentov, na ktoré ste možno už zabudli, ktoré budú pre vás motiváciou, inšpiráciou, ale aj dôkazmi a dokladmi toho, ako veľa ste už v živote zvládli a aký hodnotný váš život je.


Je to introspekcia, je to sebareflexia, je to práca… Je to ťažká práca, ale mal by sa do nej pustiť každý z nás.


Cvičenia sú rôzne. V knihe vás čaká viacero zadaní a niekoľko prázdnych miest alebo aj celých stránok, ktoré sú určené pre vaše myšlienky, spomienky a postrehy.

Základné parametre knihy

 • Formát A5

 • Väzba tvrdá, šitá

 • Obálka matná + parciálny UV lak, CMYK

 • Počet strán 128

 • Viac ako 40 nedeľných listov/kapitol

 • Viac ako 20 cvičení, vďaka ktorým prejdete silnými momentami svojho života, ktoré vám pomôžu nájsť zmysel v minulosti a s nádejou sa pozerať do ďalších dní.


Ako si ju objednať

Keďže ide o limitovanú edíciu, zatiaľ je možné objednať si ju len formou podpory pri jej vydaní.


Limitovaný počet 300ks:


 • Každá kniha bude podpísaná

 • V prípade, že si prajete špeciálne venovanie, je potrebné ma kontaktovať mailom na info@stelagabriel.sk


 • Ku každej knihe dostanete ako darček pero, ktorým môžete vypĺňať svoje cvičenia.


 • Ak si objednáte knihy dve (pre seba a pre blízkeho, na ktorom vám záleží) ako DARČEK odo mňa dostanete aj moju prvú knihu Kult zmeny. Tieto dve knihy k sebe jednoducho patria. Ak ju už máte, venujte ju vášmu blízkemu. (Táto ponuka platí len pre prvých 50 záujemcov o dve knihy naraz.)


 • Kniha je momentálne vo výrobe (!!) bude posielaná najneskôr do štyroch týždňov (teda najneskôr od 17.6.2024)


 • Cena knihy v limitovanom predpredaji je 16€ + 3€ doručenie (pri kúpe jednej knihy; pri kúpe dvoch kníh, je cena 32€ + 3€ poštovné + ako DARČEK dostanete aj knihu Kult zmeny - platí len pre prvých 50 záujemcov).


1. Ak sa rozhodnete vydanie knihy a moju tvorbu podporiť, ide o DAR.


2. Ak sa rozhodnete prispieť sumou 19€ (16€ kniha+ 3€ dodanie), ako poďakovanie odo mňa Vám po vydaní pošlem poštou knihu Tri bodky... s podpisom + pero.


3. Do poznámky pre prijímateľa napíšte 3B DAR + Vašu adresu + mailový kontakt. Mail je dôležitý najmä pri komunikácii, ak v poštovej adrese niečo chýba, ak uvediete preklep, knihy sa vrátia atď.


4. Vaše finančné dary môžete posielať na účet: SK62 0900 0000 0002 0208 3158.


5. V prípade, že by ste mali záujem o väčší počet knižiek, prosím, kontaktujte ma mailom na info@stelagabriel.sk .Comments


bottom of page